Tvorba webu

1. Webové stránky s originálním grafickým návrhem

Grafický návrh webu koncipujeme tak, aby co nejvíce zaujal vaši cílovou skupinu. Každý člověk vnímá jednotlivé podněty odlišně. Grafický vzhled webu proto optimalizujeme pro ty, kteří jej budou skutečně používat. Podle toho navrhujeme layout (rozložení jednotlivých prvků na stránce), vybíráme vhodné barvy a tvary jednotlivých navigačních prvků na stránce.
Výsledkem grafického návrhu stránek bude jedinečný design – moderní, přehledný a nezaměnitelný.

2. Vytvoření XHTML/CSS šablon

Základem úspěšného webu je validní (správný) kód. Ten zajišťuje, aby se vaše webová prezentace správně zobrazovala ve všech webových prohlížečích (Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Opera, ap.). Webové stránky, které vytváříme, se řídí doporučeními a standardy konsorcia W3C (Word Wide Web Consortium).

3. Implementace do redakčního systému (CMS)

Redakční systém umožňuje spravovat obsah vlastních webových stránek. Je vhodný zejména pro dynamické webové prezentace, na kterých se často mění obsah – texty, obrázky, dokumenty, fotografie. Jedná se o administrační systém, pomocí něhož můžete vytvářet, měnit nebo mazat obsah webových stránek. Konkrétně přidávat fotografie, nahrávat dokumenty, zveřejňovat články a aktuality nebo editovat zboží z vašeho sortimentu. K obsahu vašich webových stránek budou mít přístup pouze ti uživatelé, kterým to sami umožníte.

4. Uživatelské testování

Testujeme několik dílčích oblastí:

  • testování navigace – zjišťujeme, zda je pro uživatele srozumitelná navigace, struktura a zda web působí přehledně
  • testování grafického návrhu - testujeme vzhled navrhovaného webu, jeho čitelnost a srozumitelnost. Zjistíme, jestli mají potencionální zákazníci správnou představu o webu jako takovém. Zda znají jeho cíl, mají představu o tom, co nabízí a zda dokážou odhadnout, že je web určen právě pro ně
  • testování použitelnosti hotového webu -zjistíme, zda web jako celek vykonává požadovanou funkci, jak obtížné je pro potencionální zákazníky najít požadované informace, odeslat objednávku apod.

5. Naplnění obsahem

Web Vám naplníme dodaným textem a provedeme základní nastavení z hlediska optimalizace (SEO).

6. Garance

  • Správného zobrazování ve všech prohlížečích (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera)
  • Přístupnosti pro vyhledávače a uživatele
  • Sémantické správnosti
  • Validity zdrojového kódu

7. Pro uživatele nabízíme také následnou správu webu a servis

  • Vkládání aktualit
  • Změny obsahu a struktury
  • Technická podpora

Dotazník

Vyplňte tento krátký dotazník a my se Vám ozveme s nabídkou, která bude šitá na míru Vašim potřebám.

Naše služby: