Správa webu

Internet se neustále mění. Chcete, aby vaše webová prezentace byla i nadále na špičkové úrovni a jednoduše k nalezení na internetu?

Svěřte její správu a aktualizaci do našich rukou! To vše poskytujeme v rámci programu web servis.
Program je možno objednat jako měsíční paušál o určitém počtu hodin (min. však v rozsahu 3h). Součástí programu jsou 3 hodiny práce a zvýhodněná hodinová sazba na veškeré služby.
Program WEB servis obsahuje navíc zdarma 3 služby (web statistika, monitorování webu a garance včasného zásahu). Hodiny v rámci programu lze využít na kterékoliv naše služby (aktualizace webu, správa PPC, SEO optimalizace a další).

1. Návštěvnost + web statistika

  • Sledování webových statistik v týdenních cyklech
  • Informace o počtu návštěvníků
  • Informace o zdrojích návštěvnosti (odkud se lidé dostali na váš web)
  • Informace o tom, které stránky klienti navštěvují a další…

2. Monitorování webu

  • Nepřetržité monitorování vašeho webu – minimalizujeme případnou dobu poruchy na vašem webu nebo serveru.
  • Informování o stavu webu a průběhu řešení problému - budete mít přehled o tom, co se na vašich internetových stránkách děje a v jakém jsou stavu.
  • Správa webhostingu a domény – informujeme vás o tom, kdy vyprší jejich platnost a zajistíme jejich prodloužení, při poruchách budeme komunikovat s poskytovatelem webhostingu a registrátorem domény - možné problémy nebo nové požadavky vykomunikujeme s poskytovatelem webhostingu za Vás. Díky našim znalostem v oblasti se jednodušeji a rychleji domluvíme s vaším poskytovatelem. Tím se značně urychlí řešení případných problémů.

3. Garance reakční doby do 24h

Na váš požadavek reagujeme do 24 hodin a vy se tak nemusíte obávat vzniklých nepříjemností nebo stížností vašich zákazníků.

Naše služby: