SEO specialista / Linkbuilder

Baví tě internetový marketing, máš zkušenosti a chceš pracovat na zajímavých projektech? Pokud ANOPŘIPOJ SE k nám!

Náplň práce:

  • Optimalizace stránek pro naše klienty.
  • Zpracování analýz a vyhodnocování on-page a off-page faktorů.
  • Aktivní linkbuilding.
  • Pomoc s návrhem obsahu.

Požadujeme:

  • Pokročilou znalost optimalizace pro vyhledávače, linkbuildingu a budování obsahu.
  • Pokročilou znalost práce s analytickými nástroji jako Google Analytics, Collabim, …
  • Schopnost vyhodnocovat efektivitu zpětných odkazů a schopnost jejich získávání.
  • Orientaci v online marketingových trendech.
  • Chuť pracovat a dále se vzdělávat.

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Práci na zajímavých projektech.
  • Možnost dalšího vzdělávání.
  • Motivující finanční ohodnocení.

Místo výkonu práce:

  • Ostrava (kancelář), home office.

Forma spolupráce:

  • DPP nebo ŽL.
  • Možnost práce při studiu.

Zaujala Vás nabídka? Napište na: kariera@merca.cz, předmět: „Linkbuilder“ a přiložte:

  • Životopis.
  • Reference.