Back office manager/Customer Care

Chceš získat praxi při studiu v administrativě či zákaznické péči? Hledáme ideálního kandidáta pro pozici Back office manager/Customer Care!

Náplň práce:

Back office

  • schůzky
  • telefony
  • administrativa
  • nabídky
  • smlouvy

Správa obsahu

  • microsites
  • weby
  • eshopy

Zákaznická péče

  • admin
  • telefon
  • email
  • chat

Copywriting

  • 7x týdně krátké články dle předlohy

Co od vás požadujeme?

  • příjemný vzhled a empatické vystupování
  • zkušenost s administrativními činnostmi výhodou
  • zkušenost s psaním textů pro marketingové účely (copywriting)
  • výborná znalost ČJ a AJ podmínkou
  • flexibilitu, pečlivost, schopnost samostatné práce
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti

A co vám nabízíme my?

  • fixní plat
  • bonusy z prodejů na eshopu
  • prostřední firmy s mladým a ambiciozním kolektivem
  • perspektivu růstu

Místo výkonu práce:

  • Ostrava (kancelář)

Forma spolupráce:

  • DPP

Teď už stačí přesvědčit nás o tom, že právě vy jste tím nejlepším, poslat nám CV a pár slov o sobě na kariera@merca.cz a následně zvládnout osobní pohovor.